• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Terra Nova - Terra Nova - Nový Spielbergův seriál !

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Steven Spielberg vyprodukoval pěkných pár seriálů, většinou šlo o velké hity, které si držely obvykle vysokou úroveň. Terra Nova vypadá tak trochu jako Jurský park skřížený s Avatarem (v ukázce níže uvidíte důvod), ovšem ve formátu pro televizi. Série odstartuje letos na podzim na televizní stanici FOX a rozhodně se máme na co těšit !Seriál začíná v roce 2149, kdy Zemi hrozí vyhynutí. Ve snaze zachránit lidskou rasu vědci vyvinuli portál umožňující cestování 85 milionů let zpátky v čase, do doby prehistorické Země. Rodina Shannových (otec Jim, manželka Elisabeth a jejich tři děti Josh, Maddy a Zoe) se připojí k desáté pouti osadníků na Terra Nova. Nicméně, nejsou si vědomi toho, že kolonie je v uprostřed skupiny masožravých dinosaurů. Po čase zjišťuje, že hrozba nečíha jen za zdmi kolonie, někteří z osadníků totiž nesdílejí stejný názor na záchranu lidstva. Hrozí, že nová Zemi zanikne ještě dříve, než bude obnovena.

Trailer s CZ titulkama :


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace