• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Dexter - Dexter - nové spoilery !

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: thera

Na povrch za poslední týden kromě nového teaseru vyplul i název čtvrté epizody, spoilery ohledně vedlejších postav a jejich úloh v seriálu a několik fotek z natáčení třetí epizody. Čtěte dál.

Co se bude dít ve čtvrté epizodě nové řady? Její název 6x04 A Horse of a Different Color sice mluví o barevných koních, čelit v ní ale Dexter bude nějakému náboženskému fanatikovi. Náboženství, náboženství, kde my jsme o tobě slyšeli naposled?

No ano, jistě! Kdo ještě pamatuje na profesora religionistiky na střední škole, který měl být jednou z postav šesté řady. Komu hned přilétla na mysl celá posádka Battlestar Galacticy, je na správné adrese. Komodor Adama Edward James Olmos podle C.S.Leeho (Vince Masuka) bude hrát velkou zápornou roli v nadcházející řadě. Sám na sebe pak Lee prásknul, že jeho noví spolupracovníci (rychlá Daphne - Brea Grant) ho přivedou do potíží. Jaké potíže měl asi na mysli? V kalhotech nebo v práci? Či snad v obojím?

Vaši paměť ještě trochu potrénujeme. Lisa Marshall (Molly Parker), nově obsazená postava a sestra Travise Marshalla (Colina Hankse) ztvární roli učitelky na základní škole. Tomu říkáme hezký propletenec, Harrisone těš se!Objevilo se také několik dalších fotek z natáčení. Všechny najdete TADY. Celá galerie nasvědčuje tomu, že se Dexter zřejmě stal obětí nějaké autonehody, z kompletní scény pak vyšlo najevo, že se v autoopravně dostal i do přestřelky, ze které utíká. No, uvidíme, co je na tom pravdy. Scéna patrně pochází z epizody 6x03 Smokey and the Bandit, která se právě začala natáčet.

Poslední spoilerové pohlazení přichází od Aimee Garcii - Harrisonovy nové chůvy Jamie, která v Miami studuje dětskou psychologii. Už delší dobu víme, že Jamie je opravdu Batistova mladší sestra, co ale prozradila navíc je to, že úplně poprvé ji v seriálu uvidíme v plavkách! Za sto dní ji ostatně už konečně uvidíme sami.Zdroj : Edna

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace