• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama - Náš jedinečný Zoidberg !

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Dnes pro Vás máme videa s jedinečným Zoidbergem. První video je z nové epizody Silence of the Clamps a objeví se v něm náš milovaný Zoidy spolu s neméně oblíbeným Skřipcem .... Francisem:


PŘEKLAD:
Skřipec: Čtyři pitomý roky ve skřípačský škole kvůli tomuhle?!
Zoidberg: Zdravím Francisi, omlouvám se, pokud jsem minule byl trochu protivný, ale cvakání je jediný důvod, jak tady mohu být vůbec užitečný. Stejně jako ty, s těmi úžasnými mačkadly.
Skřipec: Mačkadly. Mačkadly?! To jsou skřipce, ty *** měl bych tě snad *** skřípnout s těmahle skřipci?! Tak já tě skřípnu s těmahle *** skřipcema! Proč si myslíš, že mi říkaj… Francis.


Druhé video se Zoidbergem je vystřižená scéna z epizody The Late Philip J. Fry

PŘEKLAD:
Bender:Vstávej a poznej chuť kávy!
Fry:Ale ne, zase jsem zaspal do práce!
Bender:Nikam nepůjdeš bez dobré snídaně!
Zoidberg: Je to skvělá charita, tak proč ne, Planet Express adoptuje malou oliheň, budeme posílat dvanáct centů denně, abychom ji nakrmili a ta oliheň nám pošle nějaký hezký obrázek namalovaný pastelkami a až vyroste, ta ji můžu sníst!
Fry:Promiňte, jdu pozdě.

O překlad se postaral Obscuro.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace