• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Nový seriál z produkce MTV – TEEN WOLF

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Kelly01Stejně tak jako CW se i MTV rozhodla věnovat trochu pozornosti tématice lovců noci. Vše začalo úspěchem série Stmívání následované další upíří romancí pro teenagery - Vampire Diaries. Český divák by řekl, že se pár chytrých hlav ve společnost MTV dalo dohromady a přišlo s nápadem, že vlkodlaci jsou stejně dobří jako upíři.

Možná si vzpomenete na americký fantasy film Teen Wolf z roku 1985, kde si hlavní roli Scotta Howarda zahrál Michael J. Fox. Tento film byl docela úspěšný, a proto se natočilo pokračování.
Nyní si remake tohoto filmu můžete vychutnat každý týden díky společnosti MTV. V současné chvíli již můžete na internetu najít první tři díly tohoto seriálu. Pilotní díl měl premiéru 5. června 2011 a podle oficiálních průzkumů ho sledovalo 2,16 milionů diváků.

Anotace seriálu

Scott byl obyčejný člověk, ale jen do té doby, dokud mu jedno kousnutí navždy nezměnilo život.
Teď se snaží pochopit co je zač a co se z něj může stát. Je víc vlk, než člověk - nebo je tomu naopak? V každém případě to nebude snadné. Scott se snaží zvládnout své nové potřeby, ale hlavně se děsí toho, co by se mohlo stát, kdyby ho jeho nové já ovládlo.
TEEN WOLF je příběh Scotta, který se snaží nějak srovnat s tím, co chce, a s tím co by neměl chtít. Bude pro něj kousnutí darem, nebo prokletím? A jakým způsobem ovlivní to čím je jeho vztah s Allison, s dívkou, které se nemůže nabažit. Pouze čas ukáže, jestli by měl přijmout a využít své nově nabyté schopnosti, nebo zda by se jich měl bát.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace