• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Secret Circle - Secret Circle - Několik důvodů proč sledovat SC

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Jste před branami premiéry seriálu a už se nemůžete dočkat ? Dobře, pojďte dál. Pokud budete chtít popostčit tím správným směrem, tady nehledejte nic jiného, než 5 důvodů PROČ sledovat otitulkované díly seriály od našich stránek. Několik novinářů získalo výjimečnou možnost sledovat pilotní díl a právě oni nám vystavily důvody, na které se hend podíváme :

1. Britt Robertson je zpátky na CW!
- hvězda seriálu Life Unexpected Lux jako Cassie .Britt se nechala slyšet, že mezi ní a seriálovou postavou není moc rozdílů. "Je to velmi nadpřirozené a vzrušující.", dodala.

2.SC je jako malá sestra The Vampire Diaries
- nejen, že Secret Circle produkoval producent Upířích deníků, Kevin Williamson, je to i na základě knižní série autorky Upířích deníků, LJ Smith.I když tam žádného upíra neuvidíte (alespoň zatím), seriál nabízí podobné temné prostředí, strašidelnou hudbu a pastvu pro oči.

3.Nová holka v divoké tlačenici, Phoebe Tonkin
- australská kráska prožije americký TV debut jako průměrná dívka Faye Chamberlain .Phoebe patří skoro každá scéna a vy nebudete schopni spustit z ní oči !

4.Konečně něco pro dospělé
- zatímco The Vampire Diaries nedokážou udržet dospělého člověka u obrazovek, pro Secret Circle to nebude problém. Seriál má hvězdné obsazení v podání například Gala Harolda nebo také a Natashy Henstridge, která hraje ředitelku školy (a Fayeinu matku)

5.Už první díl slibuje bláznivé vzrušení
- Secret Circle začíná třeskem - a to doslova. 16-ti letá Cassie vidí obrazy svého perfektního života v plamenech poté, co její matka zemřela při tragickém požáru. Cassie je poslána ke své babičce do věčné ponurého Chance Harbor, kde se seznámí s partičkou studentů, kteří jsou náhodou čarodějové a ukářou ji, co je ona vůbec zač a čeho všeho je schopná. Rozhodně nečekejte šaškárnu ve stylu seriálu Sabrina, tohle je něco nového !


Připomínám, že seriál startuje na podzim a vysílat se bude každý čtvrtek, hned po seriálu The Vampire Diaries. Kdo by se chtěl podílet na překladu seriálu Secret Circle, nechť napíše na info@nejlepsi-serialy.cz

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace