• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama - Singularita a další technobláboly

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17

Dnešní video je z epizody Overclocked, přiznávám že překlad je opět jen z odposlechu a není úplně přesný, pokud si všimnete nějaké chyby, tak budu rád za upozornění, tak dosti žvatlání a vzhůru na video:


Překlad :
Fry: Bendere, co se ti stalo?
Bender: Dostal jsem veškerý prostor a čas dovnitř svého systému, stal jsem se existencí čisté singularity.
Fry: Snaž se víc s tím vysvětlováním!
Bender: Nahackoval jsem sám sebe a obrátil se naruby a teď je celý vesmír mým procesorem!
Fry: Woow, to mě fakt zajímá, ale nejdřív potřebuju tvojí pomoc. Profesor a Cubert jsou v průšvhu a Leela mě opustila, prostě hrůza!
Bender: Mám na práci jiné věci než starosti vašeho ubohého světa, pokaždé když si říhnu vznikne nová galaxie. Dvě když to stojí opravdu za to.

Tak a to je opět vše, těšíme se na vás zase zítra.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace