• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Sledujte filmové novinky

Přidáno: 24.05.2016 15:29
Autor: Majk

Přinášíme vám nyní přehled alespoň některých žhavých filmových novinek, bude jich opravdu hodně, tak se připravte...

Životopisný film nemusí být dokumentární nuda

Nudit se alespoň rozhodně nebudete u filmu Sázka na nejistotu, kterou nabízí režisér Adam McKay. Těm, kdo věří tomu, že americká ekonomika je stabilní a nelze ji jen tak rozhodit, se protočí panenky. Jak může stát ustát poskytování stoprocentních hypoték na luxusní domy, které většina lidí nemá šanci splatit? Když si to uvědomí správní lidé, mohou zruinovat banky a sami se pořádně napakovat. Ostřílené vlky z Wall Street převálcují čtyři outsideři (Brad Pitt, Christian Bale, Steve Carell a Ryan Gosling) a udělají z nich obětní beránky.

Pro milovníky přestřelek a westernů

filmy na DVDMáte-li raději akčnější filmy, potom vyzkoušejte nový snímek Quentina Tarantina Osm hrozných s podtitulem Nikomu se nedá věřit. Všechny je třeba nenávidět. Sněhová bouře ve Wyomingu svede dohromady osm lidí, kteří si rozhodně nepřejí zůstat ve společnosti ostatních. Nevyberete si, komu fandit, lovci lidí, vrazi a kriminálníci pod jednou střechou, to nemůže dopadnout dobře.

Snímek, který si vyžádal celou záplavu letošních Oskarů, je film Revenant Zmrtvýchvstání. Děj se odehrává v Jižní Dakotě roku 1823, skupina lovců se vydává na lov kožešin, setkají se však s útokem indiánů a poté ještě s rozzuřenou medvědicí. Lovec Hugh Glass je těžce zraněn, ostatní jen čekají, až zemře, aby jej mohli pohřbít. Nakonec se musí doslova vyhrabat z vlastního hrobu, při životě jej drží především nenávist a touha po odplatě.

Dobrá detektivka na konec

Pro každého, kdo si potrpí na dobrý detektivní thriller, je určen film Tajemství jejich očí. Nikdo nechce zažít smrt dítěte, když vyšetřovatelka Jess dostane za úkol vyšetřit případ pobodané mrtvoly pohozené v popelnici a zjistí, že se jedná o její vlastní dceru, je v šoku. Zajistí podezřelého, kterému se však nepodaří prokázat vinu a je propuštěn na svobodu.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace