• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Suits (Kravaťáci) - Informace o 5. dílu 6x05 "Trust"

Přidáno: 13.08.2016 23:19
Autor: Majk

Už je to dva dny od vydání nového dílu 6x05 seriálu Suits (Kravaťáci) s názvem "Trust" a tak je na čase podívat se, co se v tomto díle odehrálo. Harvey i Mike začnou pracovat na tom, aby se Mike dostal co nejdříve z vězení. Harvey poruší své zásady a rozhodne se stát obhájcem Williema Suttera, jelikož se ukázalo, že Cahill vyšetřuje právě tohoto muže a přes něj tedy může vést cesta k Mikově svobodě. Mike se zatím ve vězení snaží získat důvěru svého spoluvězně Kevina, který by mohl znát důležité informace, které by mohli pomoci usvědčit Williema Suttera, čímž by došlo k naplnění dohody s Cahillem. Rachel mezi tím bojuje o udržení případu osvobození novinného muže, který jí chtějí odebrat a Louis si pořídí nový dům, aby měl záminku jak trávit více času se svou vysněnou architektkou.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.