• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama - Den F

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17  Zdroj

Tak je to tady! Den na který jsme čekali více než půl roku. Dnes v nočních hodinách budou na stanici Comedy Central odvysílány první dvě nové epizody Futuramy, takže titulky by měli být někdy během zítřka. A jak jsme vám včera slíbili, máme pro vás přehled toho, co jsme se o nových epizodách dozvěděli.

23. června 2011, 6acv20 - Neutopia: V této epizodě posádka Planet Expressu ztroskotá na neznámé planetě, kde se setkájí s mimozemšťanem, který nerozumí pojmu pohlaví. Z tohoto důvodu se rozhodne k experimentu při kterém prohodí pohlaví členů posádky.
23. června 2011, 6acv17 - Benderama: V této epizodě Profesor vynalezne přístroj, který z jakéhokoliv objektu vytvoří dvě poloviční kopie tím, že konzumuje jinou hmotu. Profesor jej využije k vytvoření svetrů, které by seděli na jeho starou scvrklou vrásčitou postavu a Bender dostane úkol je všechny složit. Bender si chce práci ulehčit a tak pomocí přístroje vytvoří své kopie, aby udělali práci za něj. To se však brzy vymkne, jsou zde trilióny menších a menších Benderů a hrozí, že spotřebují veškerou hmotu na Zemi.
30. června 2011, 6acv19 - Ghosts in the Machine: Bender zemře a stane se z něj duch, který bude strašit v budově Planet Expressu. Objeví se i Roboďábel a Fry dostane klíče od New New Yorku!
7. července 2011, 6acv16 - Law & Oracle: Fry je otráven svou neperspektivní prací poslíčka a přidá se k policii, o adrenalinové honičky nebude nouze!
14. července 2011, 6acv14 - The Silence of the Clamps: Bender vstoupí do programu na ochranu svědků, poté co svědčil proti Robomafii a jeho místo v Planet Expressu získá Skřipec(Clamps).
21. července 2011, 6acv21 - Yo Leela Leela: Leela natočí vlastní seriál a stane se Holywoodskou hvězdou.
28. července 2011, 6acv23 - All the Presidents' Heads: Posádka Planet Expressu se dostane do doby Války za nezávislost a omylem změní historii tak, že zvítězí Britové.
4. srpna 2011, 6acv15 - Mobius Dick: Posádka se vydá na lov vesmírné velryby a loď Planet Expressu se dočká mírné pirátské úpravy.
????, 6acv18 - Tip of the Zoidberg: Konečně se dozvíme něco o minulosti Doktora Zoidberga a Profesora, také se dočkáme lovu na Yetiho!
????, 6acv22 - Fry am the Egg Man: Fry se začne starat o mimozemské vejce ze kterého se vyklube příšera. Fry ji pojmenuje pan Peppy a stane se jeho novým mazlíčkem.
????, 6acv24 - Cold Warriors: Díky Fryovi se v 31. století objeví opět nachlazení. Jo a v této epizodě budou také rozkošná morčata ve skafandru!
????, 6acv25 - Overclockwise: Bender hackne sám sebe a celý Vesmír se stane jeho procesorem a on tak získá neskutečné schopnosti včetně přepovídání budoucnosti! A taky vytváření galaxií říhnutím.
????, 6acv26 - Reincarnation: Poslední epizoda série. Bude rozdělena na tři části, každá z nich v jiném stylu animace - starý černobílý animák, japonské anime a stará počítačová hra.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace