• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Game of Thrones - Natalie Dormer v druhé sérii Game of Thrones

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Kelly01

HBO stále obsazuje nové role pro druhou sérii Game of Thrones a drobné střípky hází hladovým fanouškům, aby jim trochu zpříjemnila čekání.

Nejnovější zprávy z HBO potvrzují zvěsti o obsazení svůdné a smyslné Natalie Dormer, kterou jste jistě viděli v roli svůdné a smyslné Anny Boleynové v seriálu Tudorovci.

V druhé sérii Game of Thrones si tato mladá herečka zahraje postavu Margaery Tyrell, krásnou a mladou ženu z rodu Tyrrelů. Původně se měla provdat za bratra zesnulého krále Roberta, Renlyho Baratheona, jako důkaz úcty a podpory rodu Tyrrelů s plánem svržení Joffreyho a převzetí Železného trůnu.

Kromě seriálu Tudorovci tuto britskou herečku můžete vidět ve filmu Captain Amerika, který tento rok přijde do kin.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace