• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Falling Skies - Nový seriál produkovaný Spielbergem

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Falling Skies je seriál televizní stanice TNT. V hlavní roli uvidíte Noaha Wylea, o produkci se postaral Steven Spielberg. Seriál začíná v neděli 19.6. úvodním dvojdílem. Po následujících osm neděl můžeme sledovat příběhy mimozemského odboje, první série má tedy celkem deset epizod.Když na Zemi zaútočí mimozemské vojenské síly, obyčejní lidé musí pro přežití udělat i neobyčejné věci. Sotva šest měsíců po úvodním útoku zůstala na Zemi jen hrstka lidí. Všichni byli vyhnáni z velkých měst a každý den musí bojovat o holý život. Vojáci i civilní obyvatelstvo, všichni se musí navzájem chránit. Ve snaze ochránit obyvatelstvo, které přežilo, vzniká odboj, který se snaží mimozemšťanům zasadit co největší ránu. Tom Mason (Wyle) je profesor historie z Bostonu. Jeho rodina byla zdecimována, když jeho žena zemřela krátce po úvodním útoku a mimozemšťané zajali jednoho z jeho tří synů jako rukojmí. Tom nyní využívá své znalosti vojenské bitevní strategie, které mu pomáhají plánovat další boje. Dostává se do velení druhé Massachusettské, regimentu ochraňujícího velkou skupinu civilistů. Stále se snaží zjistit více o mimozemšťanech a nepřestává věřit, že jednoho dne je porazí a Zemi opět ovládnou lidé.

Falling Skies je příběh o vytrvalosti, odpovědnosti a odvaze. Ze všech běžných lidí se v takovou chvíli musí stát hrdinové. Seriál je zaměřen na přizpůsobivost přeživších a jejich odhodlání zachovat si lidskost, zatímco vše ostatní již bylo zničeno. Seriál také ukazuje, jak silná pouta spojují lidstvo při těchto zvláštních a těžkých situacích.
Lidé ale zažívají i chvíle radosti jako například narozeniny, vztahy a přátelství. To vše je důležité zachovat. Mimozemšťané mohou mít lepší zázemí, větší počty vojáků i lepší zbraně, ale nic nemůže zničit lidského ducha. Mimozemšťané v seriálu Falling Skies jsou tajemní a nemilosrdní. Jsou vysoce inteligentní a používají vojenské taktiky, což z nich dělá skvělé bojovníky. Jsou silní a těžko se zabíjejí.
Každý týden o nich přeživší zjistí nové informace, ale to většinou vede pouze k dalším a dalším otázkám. Nezáleží na tom, co všechno se o nich dozvíme, největší tajemství stále zůstává: „Proč přišli a co chtějí?“

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace