• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


True Blood - TRUE BLOOD 4 - názvy epizod a air date

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: kelly01


HBO zveřejnila seznam epizod a data, kdy je bude vysílat. U nás si samozřejmě budeme muset o den počkat. Stejně jako u předchozích sérií se jedná o dvanáct dílů. Už teď jsou známy hrubé anotace každého dílu.

She´s Not There - 26.6. 2011
You Smell Like Dinner - 3.7. 2011
You Love Me, Why Am I Dyin´? - 10.7. 2011
I´m Alive and on Fire - 17.7. 2011
I Hate You, I Love You - 24.7. 2011
I Wish I Was the Moon - 31.7. 2011
Cold Grey Light of Dawn - 7.8. 2011
Spellbound - 14.8. 2011
Run - 21.8. 2011
The World´s a Mess, It´s in My Kiss - 28.8. 2011
Soul of Fire - 4.9. 2011
And When I Die - 11.9. 2011


She´s Not There - 26.6. 2011
Sokie (Anna Payuin) odjíždí z Bon Temps; Eric (Alexander Skarsgard) a Bill (Stephen Moyer) se pokoušejí uklidnit lidskou veřejnost; Jason (Ryan Kwanten ) pochopí, že dobrý skutek bude po zásluze potrestán; Tara (Rutina Wesley) si najde blízké útočiště; Sam (Sam Trammell) si bude opět hrát na "vlastním písečku"; Hoyt (Jim Parrack) a Jessica (Deborah Ann Woll) řeší záležitosti běžného života; Jesus (Kevin Alejandro) přemlouvá Lafayetta (Nelsan Ellis), aby se přidal k jeho covenu; Terry (Todd Lowe) se pokouší uklidnit Arlene (Carrie Preston) před obavami o dítě.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace