• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Top Gear UK - Top Gear - Oficiální Vauxhall Astra GTC a první díl 17. série !

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Thomas  ZdrojTak tohle je nová verze Vauxhall Astra GTC, která byla na internetu odhalena měsíc před jeho debutem na Goodwood festivalu. Vauxhall tímto povolal Volkswagen Scirocco a Renault Megane Coupe jako své sparing partnery a slibuje ohnivou jízdu a skvělý zážitek.

GTC totiž sedí na podvozku značeném „Delta“. Stejně jako je tomu u Astry hatchback a sedanu. Přední zavěšení je z Insignia VXR, včetně „HiPerStrut“ (vysoko výkonné vzpěry) a to sníží točivý moment a přitlačí kola k zemi, což zvýší hlad po síle. A to hodně!

Zadní zavěšení dostane speciální Watt´s nastavení, které slouží také k dobrému držení na silnici a můžeme ho najít například i u Vauxhall Astra 1.4 Turbo SE. GTC je navíc 15mm nižší, 10mm delší, 40 mm širší vpředu a 30mm širší vzadu. Vauxhall tvrdí, že díky širšímu rozvoru kol je možnost na autě obout 20 palcová kola.

Na výběr bude ze 4 motorů a to ze dvou 1,4 litrových benzínových motorů, kteří vyprodukují 117 koní a 137 koní. Z dieselových motorů pak přichází 2,0 litrový motor se 160 koňmi a zatím nejlepší 1,6 litrový motor, který je posilněný turbem a vlastní 175 koní s maximální rychlostí 211 km/h. To nám alespoň Vauxhall tvrdí.

V roce 2012 má přijít na povrch Vauxhall VXR, neboli vylepšená verzi GTC a slibují nám, že až se v něm projedeme, zmůžeme se jen na slůvko „wow“. Doufejme, že to nebude „wow“, jedu do stromu.

Vauxhall nás také ujišťuje, že se uvnitř GTC pohodlně usadí čtyři dospělí, a že zavazadlový prostor činí něco mezi 370 a 1235 litrů, což je výrazně více, než ve Vee Dub (312 a 1006) a Megane (344 a 991). Jó, to je hodně sušenek.

Ceny začínají u 507 tisíc za 1,4 litrový benzínový Sport a 617 tisíc za 2,0 litrový diesel SRI. Což je podle nás přijatelná cena, nemyslíte? (Více fotografií auta naleznete ZDE)

__________________________________

Včera byl odvysílán první díl dlouho očekávané 17 série. Titulky jsou jistě v očekávání, takže hned jak vyjdou v angličtině, překladatelský team tgear.cz se pustí do překladu.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace