• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama - Duch minulých epizod

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17  Zdroj


V pátek nás čeká další epizoda nové řady a její námět je bezpochyby velice zajímavý. Z Bendera se stane duch, který bude strašit v budově Planet Expressu. Nepřipomíná vám to něco? Ano ve Futuramě se už duchové robotů objevili, bylo to v oblíbené epizodě Kvílení autodlaků a nakonec se ukázalo, že jsou to ozvěny špatně odstíněných záložních jednotek robotů. Ale jak to bude s Benderem? Z epizody Lethal Inspection už víme, že Bender může zemřít, ale jak zemře, jak se z něj stane duch a jak se poté vrátí zpět k životu zatím můžeme jen hádat.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace