• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Secret Circle - Secret Circle - Ozvěny z Comic Conu

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Jak jsem již psal, veletrh komixů, seriálů, filmů a her Comic Con trvá 4 dny (čtvrtek - neděle) + středeční noc, kde se vybraní hosté mohou podívat na předpremiéry nových seriálů a sezón. Takové štěstí měl například server TV Addict a ti vykřikují do světa, že Secret Circle je pořádný kus dokonalýho společníka seriálu Vampire Diaries (stejná autorka i produkce). Pojďmě se podívat na vyjádření lidí serveru :

"Seriál Secret Circle (SC) byl jedním z příjemných překvapení. Avšak musí se říct, že seriál zabil představu oblíbeného obsazení seriálů celého TV Addict, takže si dovedete představit, jak přesvědčující první díl je. Pilotní díl byl mnohem silnější než u Vampire Diaries a CW dokonale staví seriály mezi dobro a zlo, do světa plného intrik, romantiky a tajemství. Seriálu hodně prospívá 'starší obsazení', protože u CW jsme zvyklí na seriály, ve kterých obsazuje velmi mladé herce, nyní ale CW vykazuje znaky velmi vzrušující dospělé postavy."


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace