• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - Herci z TVD a jejich volný čas

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Zdroj' style='color: white;'>Anetka888, Zdroj

Volný čas myslím samozřejmě ironicky, když vememe v úvahu to, co herci dělají, když zrovna nenatáčí The Vampire Diaries. Server Wetpaint shrnul všechny jejich aktivity do videa, které je níže.

Nina Dobrev zrovna skončila natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower, kde si zahrála například s Emmou Watson (Hermiona z H. Pottera).
Paul Wesley v Louisianě natáčí (nebo bude natáčet) akční komedii The Baytown Disco, ve které hraje federálního agenta jménem Anthony Reese.
Joseph Morgan (Klaus) natáčí ve Skotsku film 500 Miles North, kvůli kterému si musel pěstovat celkem slušné vousy.
Candice Accola (Caroline) cestuje po Evropě – Londýn, Barcelona, Španělsko, Francie a je nadšená z katedrál.
Katerina Graham (Bonnie) propaguje její film Honey 2, zúčastňuje se charitativních akcí – jedna z nich se nazývá Angels of East Africa, která se koná v jižním Súdánu a Kat tam bude rozveselovat děti z dětských domovů.
A nakonec Ian zvaný Smolderhotter. Ian byl v Africe, Barceloně, v Atlantě, v Torontu, čeká ho Louisiana, Los Angeles, Nimes (Francie)… A pak opět Atlanta a natáčení TVD.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace