• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama s titulkama na Prima COOL?

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17  Zdroj

Ano opravdu vás nešálí zrak! Nedávno zařadila Prima COOL v odpoledních hodinách seriál How I met your mother v originálním znění. Naše redakce neváhala, a okamžitě napsala email dotazující se na obdobné vysílání Futuramy tj. ve večerních hodinách s českým dabingem a v odpoledních v originálním znění s titulky. Dnes jsme se dočkali odpovědi, takže tady ji máte:

Dobrý den, vše záleží na Vás, divácích. Seriál Jak jsem poznal Vaši matku je "první vlašťovička" a bude-li námi očekávaná a Vámi, diváky, slibovaná sledovanost,odpovídající, mohou následovat i další seriály. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme prima den. J. Růžková

Jak vidíte odpověď je vcelku přívětivá pro příznivce originálního znění, takže od teď povinně koukat na HIMYM v originálním znění, a dočkáme se naší milované Futuramy!

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace