• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


CSI: Las Vegas - Nejsledovanejším seriálem světa je...

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Majk  Zdroj

Na televizním festivalu v Monte-Carlu byl vyhlášený nejsledovanejší seriál světa.. který to je?

Každoroční filmový festival v Monte-Carlu, kde se prezentují a nakupují televízní seriály, byl svědkem celosvětového vyhlášení nejsledovanějšího seriálu současnosti. A kdo se tedy stal vítězem?

Nečekaně seriál CSI : Las Vegas, který toto ocenění získal již počtvrté za posledních šest let. Ceny se vyhlašovaly v kategoriích: dramatický TV seriál, komediální TV seriál a telenovely.

11 sezón úspešného seriálu, který stále dosahuje vysokých čísel sledovanosti, 2 spin-offy - CSI: Miami (Kriminálka Miami) a CSI: New York (Kriminálka New York) dokazuje, že je světovým fenoménem. Některá z CSI se vysílá ve více než 200 zemích světa, a proto je právem vyhlášená nejsledovanejším seriálem současnosti.

Televizní festival vyhlásil i další vítěze. Na nejznámejší z nich se podíváme: Kategorii komediální seriál vyhrála Modern Family (Taková Moderní Rodinka). Kategorii "nejlepší herec" vyhrál Tracy Morgan - 30 Rock (Studio 30 Rock). v dramatických seriálech vyhrál cenu v kategorii "nejlepší herec" Jon Hamm - Mad Men

V zahraničních cenách za televizní seriály vyhráli:
Nejlepší dramatický seriál - CSI: Las Vegas (Kriminálka Las Vegas).
Nejlepší komediální seriál - Desperate Housewifes (Zoufalé manželky)
Nejlepší telenovela/soap opera - The Bold and Beatiful (Bohatí a krásní).


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace