• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


True Blood - True Blood - Kdo se vrátí v páté sérii?

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Markéta  Zdroj

Objevily se spekulace, že jedna z velmi oblíbených postav minulých sérií se má vrátit v páté sérii. Pokud se chcete dozvědět, kdo to je, přečtěte si náš článek.

Řeč není o nikom jiném, než o našem oblíbeném nejstarším upírovi Russellu Edgingtonovi.

Podle Denise O’Hary, který ho hraje, jsou tvůrci rozhodnuti se k jeho postavě vrátit. Uvažovalo se dokonce, že by to bylo na pár posledních epizod čtvrté série, ale nakonec se rozhodli, že to bude až do začátku série páté.

Denis dále pro server www.filmschoolrejects.com vysvětlil, zda má chování Russella Edgingtona vůbec nějaké meze: Myslím si, že žádné meze nejsou. Trochu legrační je, že během natáčení Russella dělali stále starším a starším - na začátku mu bylo 1100, a tak jsem si říkal, no dobře, tak to je v dobách Karla Velikého, třeba byl v jeho družině. Ale pak z něj udělali chlápka starého nějakých 3000 let. Tak jsem se díval do historie a napadla mě dvě místa, odkud mohl Russell přijít. První možnost byla, že byl jedním z Pelištejců, kteří žili v té době v Levantě, což odpovídá dnešní Sýrii a Libanonu. Druhá možnost byla, že přišel odkudsi z povodí Dunaje. Prostě jsme nechtěli, aby byl dalším Řekem nebo Římanem, chtěli jsme, aby byl někým jiným. Takže jsme se rozhodli pro tento pohanský kult opravdu divokých lidí, kteří mají zcela jiný vztah k přírodě a vyznávají zcela jiný žebříček hodnot. To na tom miluji nejvíc. To mi opravdu pomohlo jeho postavu lépe ztvárnit.

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace