• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - The Vampire Diaries - Spoilery ke 3. sérii

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Anetka888, Zdroj

Spoilery je trochu přehnané označení, takže můžete číst bez obav všichni. Ale předtím ještě malé info: Focení promo-fotek ke 3. sérii zabralo hercům 15 hodin a natáčet se začne nejspíš zítra, pokud už to nevypuklo dnes.

Když byl Jeremy (Steve R. McQueen), potom, co ho jeho přítelkyně/čarodějka Bonnie přivedla ze záhrobí, najednou opět schopen vidět své mrtvé bejvalky Vicki a Annu, cliffhanger 2.série seriálu The Vampire Diaries byl čtenáři amerického časopisu EW  označen jako nejchytřejší zvrat této sezóny. Ale co bude dál? Julie Plec prozrazuje, že až se The Vampire Diaries vrátí na obrazovky s novými díly, tak diváci zjistí, že se Jeremymu stále nepodařilo zjistit, co po něm jeho bejvalky chtějí, a o tom, co jsou vlastně zač, ani nemluvě. Julie Plec dále prozrazuje, že uvidíme, jak Jeremy události z konce 2. série před ostatními tají, a také to, že se jeho chování mění, a tím pádem jeho okolí začne přemýšlet o tom, jestli se zase nevrací do starých kolejí. Přitom se ale ve skutečnosti snaží zjistit, proč ho pronásledují jeho dvě mrtvé přítelkyně.
Tato záhada bude pokračovat v průběhu několika epizod a v díle, který by se dal podle výkonného producenta seriálu Kevina Williamsona označit jako “pronásledování Jeremyho“, se dozvíme nějaké odpovědi, což časově zhruba odpovídá některé říjnové epizodě. Na jaké straně jsou? Na straně dobra? Na straně zla? Podle Kevina Williamsona nás čeká další zvrat, vlastně hned několik zvratů, ve kterých budou figurovat postavy, o kterých bychom to nejméně čekali.

S Vicki a Annou si podle Julie Plec užijeme spoustu legrace a postupně začneme odhalovat tajemství, která zastírají jejich přítomnost, jejich úmysly a také to, ke komu dalšímu z minulosti mají přístup. Možná tedy uvidíme více postav, které seriál opustili? Na tuto otázku zůstává Julie Plec optimistická, protože to, že někdo v Mystic Falls zemře, ještě neznamená, že už ho nikdy znovu neuvidíme. Co se týče Bonnie, tak uvidíme, jak se vypořádává s úplně novým problémem. Kvůli tomu, že Bonnie díky své lásce přivedla Jeremyho zpět k životu, mu poskytla přístup ke dvěam osobám, které byly pro Jeremyho důležité romanticky i citově.Poprvé tedy uvidíme, jak se Bonnie snaží zvládat nesnáze jejího vztahu s Jeremym. Už nepůjde o to, že je Bonnie  čarodějnice, ani o to, že má schopnosti sta čarodějnic dohromady,  půjde o to, že Bonnie je zamilovaná do někoho, jehož srdce je poněkud rozpolcené. Vidět Bonnie, jak se zabývá svým vztahem namísto čarodějnictvím, bude podle Julie Plec příjemná změna.

Překlad : CWZONE.CZ

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace