• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Dexter - Dexter - Přívalové novinky z posledního týdne

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: thera  Zdroj

Krom dešťů a veder byl minulý týden plný novinek z Dexterova světa. Mluvilo se o Bree Grant, Edwardu Jamesi Olmosovi, o budoucnosti Lumen v seriálu anebo o tom, jak moc si Američané přejí mít svého živého Dextera.

Lumen se nevrátí. Podle oficiálních zdrojů herečka Julia Stiles bohužel nebude hrát v šesté sérii seriálu. Není však vyloučeno, že by se mohla objevit v sérii sedmé - pokud vznikne. O tom však stále lze jen spekulovat.

Otevřel se casting pro dvě nové role. V epizodě 6x04 A Horse of a Different Color (její natáčení začalo 30. června) uvidíme čtyřicetiletého zahradníka. Jestli se bude epizoda řídit heslem "vrahem je vždy zahradník", nebudou se asi jenom sázet mrkve. V epizodě 6x05 The Angel of Death se zase poprvé a ne naposled ukáže profesorka Floridské univerzity Carrisa Morris. Je paní profesorka oním andělem smrti?

Studio Showtime vybralo šest epizod páté řady, které bude posuzovat porota Emmy. Jedna z nich by se pak mohla zařadit po bok epizody 4x12 The Getaway, jejíž režisér Steve Shill za ni dostal ocenění. O zlatou sošku budou usilovat tyto díly: 5x07 Circle Us, 5x08 Take It!, 5x09 Teenage Wasteland, 5x10 In the Beginning, 5x11 Hop a Freighter, 5x12 The Big One.

Zeptejte se Dextera na cokoliv. Na twitteru @SHO_Dexter vyhlásilo Showtime možnost, jak se zapojit do interview. Položit otázku můžete komukoliv z herců skrz twitter, svůj příspěvek ale musíte označit tagem #AskDexter. Když bude vaše otázka dostatečně zajímavá, je možné, že vám bude zodpovězena.

Brea Grant odpověděla v interview na několik otázek týkajících se její účasti v seriálu. To nejzajímavější je ale tady: v šesté řadě se objeví ve třech epizodách jako laborantka Ryan Chambers u Miami Metro. Pracovat bude s Masukou, ke kterému se prý v mnoha směrech skvěle hodí.

Rozhovor s Edwardem Jamesem Olmosem si můžete pustit v tomto videu. První část rozhovoru se zaměřuje na jeho roli v BSG, o Dexterovi se začne mluvit někdy od 3:40, avšak pouze krátce. Olmos říká, že jeho role je postavená hlavně na tom, abychom si sami vybrali, zda bude zápornou či kladnou postavou. Dle mého názoru by salsaTV hlavně měla vyměnit svoje reportéry, protože tento očividně o Dexterovi nevěděl snad vůbec nic.Druhé video dnešního dne glosuje aktuální dění v USA. 5. července byla Casey Anthony zproštěna viny za zabití svojí tříleté dcerky. Dexter se okamžitě stal "hvězdou" Twitteru, kdy se dostal mezi Trending Topics - Amerika prý potřebuje opravdového Dextera, který by na Casey učinil spravedlnosti zadost. Podívejte se sami:Na závěr se můžete podívat na první fotku Mos Defa, který v seriálu hraje postavu Bratra Sama, bývalého krmiminálníka, který vlastní tuningové studio a našel novou naději ve víře v Boha.

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace