• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Castle - Castle - Na hradě se usazuje nový boss

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: thera  Zdroj

Nový kapitán dostal tvář i jméno, neboli dlouho očekávaný casting nového kapitána byl konečně uzavřen a vítězně z něj vyšla jedna herečka, známá například ze seriálu 24 hodin. Další čtení obsahuje spoilery:)

Penny Johnson Jerald (24, Larry Sanders Show) se připojí k obsazení jako nový kapitán 12. okrsku, jak prozradil TVGuide. Jerald bude hrát Victorii Gates, na kariéru zaměřenou policistku, ​​která strávila spoustu své dosavadní kariéry v oddělení vnitřních záležitostí. Zpočátku bude mít větší zájem o postup v kariérním žebříčku NYPD a toho, aby si ji všimli její nadřízení, než dělat skutečnou policejní práci.

Victorie, známá jako "Železná vrata" (Iron Gates), bude zprvu na náš tým více přísnější, a to zejména na Castlea (Nathan Fillion) a Beckettovou (Stana Katic). "Všichni na oddělení spolu tak dobře vycházejí, tak si myslíme, že může dát trochu prostoru i pro nějaký konflikt," řekl tvůrce a výkonný producent Andrew W. Marlowe TVGuide v květnu. "Myslíme si, že je zajímavé vidět vyvíjet vztah Beckettové a Castlea tím, že mají někoho, kdo ... se nemusí na jejich vztah koukat tak přívětivě."

Obsazení Jeraldové navazuje na výbušné finále 3.série, při kterém byl bývalý kapitán Roy Montgomery (Ruben Santiago-Hudson) odhalen jako jeden z policistů zapojených do únosu mafiánů, což nakonec vedlo k vraždě matky Beckettové. Montgomery pak položil svůj život, aby zastavil nájemného vraha, který se snažil zabránit Beckettové v dalším vyšetřování.

Jeraldová je možná nejlépe známá díky roli Sherry Palmer, bezohledné ex-manželky prezidenta Davida Palmera (Dennis Haysbert) v seriálu 24 hodin. Hrála také v seriálu HBO Larry Sanders Show Larryho osobní asistentku Betsy Barnes a vidět jsme ji mohli i v dalších seriálech jako Star Trek: Deep Space Nine, ER, October Road a NCIS.

Takže jakpak se vám zamlouvá nové obsazení? Myslíte, že menší konflikt mez hlavními představiteli seriál trochu okoření? Dokáže si i Penny Johnson Jerald neboli Victorie Gates získat naše srdce jako náš oblíbený Ruben Santiago-Hudson alias Roy Montgomery? Na nové díly Castlea si budeme muset počkat do pondělí (pro nás úterý) 19. září, kdy se vrací na obrazovky stanice ABC.

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace