• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


True Blood - True Blood - Otázky od fanoušků

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Cathrine  Zdroj

Pokud máte nějakou otázku na herce nebo tvůrce seriálu True Blood, doporučujeme navštívit web: inside-true-blood-blog.com a položit svou otázku tam. Tento blog píše Gianna Sobol, asistentka Alana Balla, a právě ta slíbila zodpovědět nebo dokonce zjistit odpovědi na pět otázek dle svého výběru položených svými čtenáři. Položené otázky se zatím točí hlavně kolem toho, jak moc bude děj seriálu odpovídat ději v knihách. Dále fanoušky například zajímá, kam se poděla Sookie, co je zač panenka, která ležela v Jessičině a Billově domě, jakého charakteru je Lafayettovo nadání, nebo zda a mezi kým budou v příští sezóně k vidění lechtivé scény. Našly se i docela zajímavé otázky netýkající se přímo děje, jako například jak se vůbec někdo dostane k tomu dělat asistentku Alanu Ballovi, nebo zda existuje plán B pro případ, že by True Blood bylo vysíláno tak dlouho, že by změny vizáže byly evidentní i u herců představujících upíry. Na otázky ostatních fanoušků se můžete podívat zde


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace