• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Dr. House - Dr. House - FOX potvrdil 8. řadu

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Šrámi92

Tanečky okolo budoucnosti Doktora House byly tento rok téměř nekonečné. Poté, co FOX zatlačil na studio Universal, které za výrobou Houser stojí, aby razantně snížilo náklady, nebo seriál zařízne, se rozhořelo několik kol bouřlivého vyjednávání. Na to doplatili především herci, kteří neměli podepsané smlouvy pro osmou sérii (Robert Sean Leonard, Omar Epps mají podepsáno, ale škrty se projeví jak na platech, tak na počtu epizod ve kterých se objeví, Lisa Edelstein a Jesse Spencer dokonce zatím nové smlouvy nemají). Navíc sledovanost House v posledních týdnech dosahuje rekordních minim, což byla další páka pro FOX a jeho požadavek výrazného šetření. Naštěstí pro fanoušky nakonec vše dopadlo ještě dobře, i když osmá série bude s velkou pravděpodobností i poslední.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace