• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Simpsonovi - Litevské úřady rozhodly: Simpsonovi propagují pivo

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: xFifas

Vilnius - Litevské nakladatelství přerušilo vydávání komiksu Simpsonovi poté, co dostalo v přepočtu 70 tisíc korun pokuty za nelegální reklamu na oblíbené Homerovo pivo Duff. Pivo této - původně fiktivní - značky se totiž v některých zemích prodává a reklama na alkoholické nápoje je v Litvě zakázána. "Pokuta nás vedla k rozhodnutí dočasně zastavit vydávání komiksu," řekl Indre Pavilonyte z firmy Media Incognito.

Pivo Duff se prodává v Argentině, Mexiku, Portugalsku i Německu. Nakladatelství nyní hledá cesty, jak vydávání komiksu obnovit a neporušovat přitom zákon o zákazu reklamy alkoholických nápojů v médiích. Nicméně americká firma Bongo Comics, která má autorská práva na kreslený seriál, nedovolí, aby se cokoli na jeho obsahu měnilo. Komiks, který vycházel v litevštině jako Simpsonai, byl každý měsíc vydáván nákladem 10 tisíc výtisků, což je na 3,2 milionu Litevců úctyhodný údaj.

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace