• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Walking Dead - Walking Dead - Michael Rooker hovoří o Merleově návratu

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: bechr05  Zdroj

Představitel Merlea Dixona, Michael Rooker, zmínil, že Merle by se měl objevit během druhé série.
Agresivní Merle byl naposledy viděn na střeše obchodního domu, kam ho připoutal Rick Grimes. Později se mihnul ve scéně, která vedla k tomu, že si odřezal ruku.
Rooker řekl: "Nevíme ještě, kdy se Merle vrátí. A stejně bych to nesměl říct." Dodal, že jeho odchod nebyl sice nijak úžasný, ale jeho návrat prý bude.
S úsměve se také zmínil o škrtech v rozpočtu, o kterých nedávno mluvil Frank Darabont. Místo 5 dolarů za epizodu prý dostane pouze 2 dolary.
Darabont před časem odmítl vyloučit Rookera ze seriálu, ale popřel, že Merle bude komiksovým zloduchem - Guvernérem:
"Merle nebude Guvernér, protože... to by byla moc jasná volba," řekl. "To, kdy uvidime Merlea, musíme ještě určit."

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace