• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Dr. House - Hugh Laurie slaví narozeniny

Přidáno: 20.06.2011 11:00
Autor: xFifas

Dnes slaví 52. narozeniny představitel hlavní role v našem oblíbeném doktorském seriálu House, M.D. James Hugh Culum Laurie, OBE. Hugh Laurie nyní natáčí další film "Mr. Pip" na Novém Zélandě a do kin by také měl někdy přijít snímek The Oranges, který natočil během loňské přestávky mezi sériemi šest a sedm. Letos jsme také mohli slyšet jeho hlas v poloanimovaném filmu Hop a na konci roku ho uslyšíme znovu, tentokráte v kresleném filmu Arthur Christmas. Přejeme Hughovi k dnešním narozeninám hodně štěstí a zdraví, dlouhá léta, spousty dobrých filmových a televizních nabídek, čas pro práci se Stephenem, více času pro rodinu, roli padoucha v Jamesi Bondovi, aby se už konečně na filmová plátna dostala jeho kniha The Gun Seller, také aby se konečně úspěšně dokončila jeho druhá kniha, aby už letos konečně získal tolik zaslouženou Emmy a aby House skončil podle jeho představ - s pořádným haló.

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace