• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Top Gear UK - Audi R8 Spyder GT

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Thomas  Zdroj

Auto smontované z anket na internetu, kabriolet a přece je to jedna z nejtvrdších interpretací GT. O jaké auto se jedná? O Audi R8 Spyder GT. Zní to povědomě? To proto, že loni touto dobou Audi odhalilo verzi kupé. R8 Spyder Gt bude navíc odlehčené o 85 kilogramů a to pomocí uhlíkovými vlákny vyztuženému polymeru (CFRP) na bočních a zadních panelech, zadním spoileru a zadním nárazníku. Také díky odlehčené převodovce, brzdám a kolům a zvláštní sedačky, která sama o sobě šetří 31,5 kilogramů. I motor dostál svých úprav a nyní má místo 520 koní 552 a z 0 na 100 km/h se dostane za 3,8 sekundy. K tomu maximální rychlost 315 km/h a Mercedes SLS roadster by si měl dávat dobrý pozor.
Stejně jako předtím, dostanete pohon na všechny čtyři kola, společně se šesti rychlostní převodovkou R Tronic a kontrolou startu. A jelikož se chystá k výrobě jen 333 kusů, měli by jste se rychle rozhodnout mezi R8 Spyder GT nebo roadster SLS! Rozhodnout, rozhodnout….!


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace