• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Game of Thrones - Události, které přinese 6. série seriálu

Přidáno: 19.04.2016 09:35
Autor: Majk

Už jen několik málo dní zbývá do začátku vysílání 6. série seriálu Hra o trůny - na první díl se můžeme těšit na přelomu neděle a pondělí. Tvůrci tedy fanouškům uvolnili další ochutnávku, na jaké momenty se v 6. sérii můžeme tešit.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Trailer S07E19 "Somebody I Used to Know"

Přidáno: 19.04.2016 09:54
Autor: Lucka

Upoutávka na 19. díl 7. série seriálu The Vampire Diaries s názevem "Somebody I Used to Know".


Zobrazit celý článek


0x komentář

Sledujte filmové novinky

Přidáno: 24.05.2016 15:29
Autor: Majk

Přinášíme vám nyní přehled alespoň některých žhavých filmových novinek, bude jich opravdu hodně, tak se připravte...

Životopisný film nemusí být dokumentární nuda

Nudit se alespoň rozhodně nebudete u filmu Sázka na nejistotu, kterou nabízí režisér Adam McKay. Těm, kdo věří tomu, že americká ekonomika je stabilní a nelze ji jen tak rozhodit, se protočí panenky. Jak může stát ustát poskytování stoprocentních hypoték na luxusní domy, které většina lidí nemá šanci splatit? Když si to uvědomí správní lidé, mohou zruinovat banky a sami se pořádně napakovat. Ostřílené vlky z Wall Street převálcují čtyři outsideři (Brad Pitt, Christian Bale, Steve Carell a Ryan Gosling) a udělají z nich obětní beránky.

Pro milovníky přestřelek a westernů

Máte-li raději akčnější filmy, potom vyzkoušejte nový snímek Quentina Tarantina Osm hrozných s podtitulem Nikomu se nedá věřit. Všechny je třeba nenávidět. Sněhová bouře ve Wyomingu svede dohromady osm lidí, kteří si rozhodně nepřejí zůstat ve společnosti ostatních. Nevyberete si, komu fandit, lovci lidí, vrazi a kriminálníci pod jednou střechou, to nemůže dopadnout dobře...


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Tvorba seriálu a lokace natáčení

Přidáno: 19.04.2016 09:31
Autor: Majk

Zajímalo vás někdy, co jsou v seriálu Game of Thrones jen speciální efekty a rekvizity a co jsou skutačná místa a stavby? Níže si můžete prohlédnout video natočené ve Špnělsku, což je jedna z lokací, kde se Hra o trůny natáčí. Herci hlavních postav a tvůrci seriálu na něm hovoří o tom, jaké je natáčení v reálném prostředí, jaké přináší výhody a nevýhody a proč je pro seriál nezbytné.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace