• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Game of Thrones - Promo fotky k 6. sérii seriálu

Přidáno: 12.02.2016 13:20
Autor: Majk

Aby nám alespoň trochu utíkal čas do 24. dubna, na kdy je ohlášená velmi očekávaná premiára 6. řady seriálu Game of Thrones, uvolnila stanice HBO alespoň několik fotografií, z nichž nejzajímavější vám přinášíme..

Daenerys Targaryen v zajetí kmene (khalasaru) Dothraků

Daenerys Targaryen v zajetí

Samwell Tarly spolu s Gilly na cestě do Citadely ve Starém městě

Samwell Tarly na cestě do Citadely

Pohřeb Ellarie Sand, která byla otrávena Myrcellou Baratheon, což bude mít zajisté ještě důsledky..

Otrava Ellarie Sand Myrcellou Baratheon bude mít ještě důsledky..

 

Uvnitř článku se ještě nachází Arya Stark, která je za neschválené zabití Meryna Tranta oslepená, útěk Sansy Stark a Theona Greyjoye, který oslabil sevření severu rodem Boltonů, záběr na lorda velitele Jona Snowa, který byl ubodán vlastními muži a samozřejmě nesmí chybět pohled na armádu nemrtvých bílých chodců, která se rozrostla na desetitisíce a pomalu se blíží ke zdi...


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video S07E12 "Postcards From The Edge"

Přidáno: 12.02.2016 12:47
Autor: Lucka

Asi nejlépe se dá promo video k S07E12 seriálu The Vampire Diaries popsat: "Narazili jste na dno? Tak bojujte!", což asi nejvíce platí pro Damona Salvatore, který musí bojovat nejen se svými démony :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Upoutávka k Valentýnskému dílu S09E15 s názvem "The Valentino Submergence"

Přidáno: 12.02.2016 12:36
Autor: Majk

Přinášíme vám "záhadné" promo video a informace, na co ve speciálním Valentýnském díle S09E15 seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Valentino Submergence" můžete těšit..

Howardovi spolu s Bernadette se trochu změní Valentýnské plány, když místo užívání si vířivky na terase z ní budou odchytávat "nezvaného hosta". Sheldon s Amy budou společně uvádět živě vysílaný díl "Fun with flags". Leonard s Penny si vyjdou ven a Raj se rozhodne pro velký zlom ve vytahu s Emily.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - První upoutávka k 6. sérii seriálu

Přidáno: 06.12.2015 10:03
Autor: Majk

Televizní stanice HBO uvolnila první upoutávku k 6. sérii seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). Upoutávka se sestává především ze záběrů na Jona Snowa a také z většinou tragických okamžiků předchozích řad, jako například setnutí hlavy Neda Starka, otrávení Joffreyho, nebo záběrů na bílé chodce.

Vedou se vášnivé spekulace ohledně Jona Snowa v kaluži krve z konce 5. série a všichni tak s napětím očekávají začátek dubna a s ním spojený úvod 6. řady seriálu. 

Jaký je váš názor, nachají scénáristé Jona umřít, zachrání jej Mellisandre, nebo se potvrdí teorie R+L=J?


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.