• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - Promo video S07E12 "Postcards From The Edge"

Přidáno: 12.02.2016 12:47
Autor: Lucka

Asi nejlépe se dá promo video k S07E12 seriálu The Vampire Diaries popsat: "Narazili jste na dno? Tak bojujte!", což asi nejvíce platí pro Damona Salvatore, který musí bojovat nejen se svými démony :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Upoutávka k Valentýnskému dílu S09E15 s názvem "The Valentino Submergence"

Přidáno: 12.02.2016 12:36
Autor: Majk

Přinášíme vám "záhadné" promo video a informace, na co ve speciálním Valentýnském díle S09E15 seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Valentino Submergence" můžete těšit..

Howardovi spolu s Bernadette se trochu změní Valentýnské plány, když místo užívání si vířivky na terase z ní budou odchytávat "nezvaného hosta". Sheldon s Amy budou společně uvádět živě vysílaný díl "Fun with flags". Leonard s Penny si vyjdou ven a Raj se rozhodne pro velký zlom ve vytahu s Emily.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - První upoutávka k 6. sérii seriálu

Přidáno: 06.12.2015 10:03
Autor: Majk

Televizní stanice HBO uvolnila první upoutávku k 6. sérii seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). Upoutávka se sestává především ze záběrů na Jona Snowa a také z většinou tragických okamžiků předchozích řad, jako například setnutí hlavy Neda Starka, otrávení Joffreyho, nebo záběrů na bílé chodce.

Vedou se vášnivé spekulace ohledně Jona Snowa v kaluži krve z konce 5. série a všichni tak s napětím očekávají začátek dubna a s ním spojený úvod 6. řady seriálu. 

Jaký je váš názor, nachají scénáristé Jona umřít, zachrání jej Mellisandre, nebo se potvrdí teorie R+L=J?


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Sneak peek S09E03 "The Bachelor Party Corrosion"

Přidáno: 14.10.2015 14:12
Autor: Majk

Sneak peek k epizodě S09E03 nesoucí název "The Bachelor Party Corrosion", ve kterém se můžete těšit na Peninu rozlučku se svobodou a leonardův "výlet" do Mexika..


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace