• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


The Big Bang Theory - Promo video k druhému dílu 9. série "The Separation Oscillation"

Přidáno: 01.10.2015 10:34
Autor: Majk

Promo video k druhému dílu 9. série seriálu Teorie velkého třesku, ve kterém se mimo jiné Sheldon zmíní ve svém pořadu "Fun with flags" o rozpadu Československa a Leonardovi se bude zdát děsivá noční můra.. 


Zobrazit celý článek


0x komentář

Suits - Promo video S05E08 s názvem "Mea Culpa"

Přidáno: 09.08.2015 16:59
Autor: Majk

Promo video k 8. dílu 5. série seriálu The Suits (Kravaťáci), který se bude vysílat 13.8. 2015.
Jessica provádí kontrolu škod po incidentu mezi Harveym a Louisem, Donna radí mužům, jak řešit jejich problémy a Mike mezitím hledá způsob, jak se vyvléci z jeho ohlášeného povýšení, aniž by vzbudil jakékoliv podezření.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video z Comic Conu k 7. sérii seriálu

Přidáno: 09.08.2015 13:34
Autor: Lucka

Natáčení 7. série seriálu The Vampire Diaries začalo teprve před pár týdny, ale na Comic Conu 2015 bylo již odhaleno první video k této sérii. Peknou podívanou :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

True Detective - Finální epizoda 2. série S02E08 "Omega Station"

Přidáno: 09.08.2015 12:22
Autor: Majk

Finální epizoda seriálu True detective od HBO bude mít téměř 90 minut a těšit se na ní můžeme již zítra v ranních hodinách. A do té doby tu máme alespoň promo video S02E08 "Omega Station".


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace