• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vikings - Promo video S03E01 "Mercenary"

Přidáno: 02.03.2015 22:46
Autor: Majk

Promo video k 3. sérii seriálu. Nová epizoda seriálu Vikings nese název "Mercenary" a níže k ní máte ke shlédnutí promo video.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Herci seriálu plnící výzvu Ice Bucket Challenge

Přidáno: 02.03.2015 22:41
Autor: Majk

Nyní se jedná už o trochu pohled do minulosti, ale stejně přinášíme kompilaci přijetí výzvy Ice Bucket Challenge od herců seriálu The Big Bang Theory.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video k 14. epizodě 6. série seriálu "Let Her Go"

Přidáno: 02.03.2015 22:36
Autor: Majk

Rozšířené promo video k 15. epizodě seriálu The Vampire Diaries s názvem "Let Her Go".

Poté co každému z jejich přátel byl přiřazen úkol se Caroline (Candice Accola) snaží vypořádat se svou současnou situaci reality kolem. Po dni stráveném s Caroline vzrostly Eleniny (Nina Dobrev) obavy, kdy si všimne podivných změn v jejím chování. Mezitím Alaric (Matt Davis) zbystří, když Kai (hostující hvězda Chris Wood) obrítí k Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) s prosbou o pomoc.

A zatímco se Bonnie (Kat Graham) ocitne v neznámé situaci, Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) uvažují nad velkou životní změnou. A když Damon (Ian Somerhalder) nabídne Caroline rady jak se vyrovnat se vším, co se kolem ní děje, donutí ho to přehodnotit bolestné vzpomínky týkající se jeho vlastní matky.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Suits - promo video S04E14 s názvem "Derailed"

Přidáno: 16.02.2015 18:50
Autor: Majk

Promo video ke čtvrteční epizodě S04E14 s názvem "Derailed". Mike se v této epizodě ujme jednoho humanitárního případu, který by mohl otřást pevnými základy celé firmy.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace