• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Seriály jedou

Přidáno: 16.02.2015 18:19
Autor: Majk

Život je někdy poměrně složitý a představuje nápor na nervy pro slabší povahy. Je proto třeba čas od času vypnout, odpočinout si a užít si trochu relaxu. Relaxovat můžete nejrůznějšími způsoby, někdo sportuje, jiný jde naštípat dříví na otop, pro dalšího je ideální napustit si vanu plnou pěny. Co však funguje téměř univerzálně, to jsou televizní seriály nebo filmy. Chcete-li uniknout realitě a alespoň chvíli se zabývat osudy někoho jiného a řešit jiné problémy než ty vaše, stačí najít si vhodný seriál, který vás bude bavit.

filmy na DVD

V současné době seriály letí, neustále nejrůznější produkční společnosti přicházejí s novými a novými seriály, některé jsou fantasy, jiné jsou komediálně založené, často řeší také nejrůznější kriminální zápletky. Na výběr máte velké množství žánrů seriálů, stačí si vybrat ten, který zaujme právě vás. Nebaví vás sledovat váš oblíbený seriál v televizi? Dávají ho v nevhodnou dobu, kdy jej sledovat nemůžete, nebo vás rozčilují nekonečné reklamy, které se vždy i v krátkém dílu seriálu prostě musí objevit? Nabízíme vám řešení, pořiďte si váš oblíbený televizní seriál na DVD a pouštějte si jej kdykoli a kdekoli budete chtít bez reklam a jiných rušivých vlivů.


Zobrazit celý článek


0x komentář

NCIS - Promo video S12E14 “Cadence”

Přidáno: 12.02.2015 16:58
Autor: Majk

Ve 14. epizodě 12. série seriálu NCIS se agent DiNozzo vrátí kvůli vraždě mariňáka zpět na vojenskou akademii, na které jako teeneger sám studoval.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Speciální epizoda dokumentující zákulisí natáčení 5. série seriálu

Přidáno: 10.02.2015 22:25
Autor: Majk

HBO zveřejnila pro fanoušky speciální epizodu, která dokumentuje natáčení seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). Celý dokument se odehrává během jednoho dne a zachycuje události ze tří různých lokací natáčení seriálu a to z Chorvatska, Severního Irska a Španělska. Díky této speciální epizodě se můžeme podívat nejen do zákulisí jednoho z nejlepších a nejsledovanějších seriálů současnosti, ale také se seznámit s částí lidí a štábu, kteří stojí za vytvářením a natáčením tohoto úžasného seriálu.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video k epizodě S06E14 "Stay"

Přidáno: 10.02.2015 19:00
Autor: Majk

Promo video ke 14. epizodě seriálu The Vampire Diaries s názvem "Stay", na kterou se můžeme těšit již v pátek :)


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace