• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


The Big Bang Theory - Promo video S07E08 "The Itchy Brain Simulation"

Přidáno: 13.11.2013 20:01
Autor: Majk

Promo video k 8. epizodě 7. série seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Itchy Brain Simulation". Této epizody se dočkáme 15. listopadu.


Zobrazit celý článek


0x komentář

How I Met Your Mother - Promo video S09E09 "Platonish"

Přidáno: 09.11.2013 12:45
Autor: Majk

Promo video k novému dílu seriálu How I Met Your Mother S09E09 s názvem "Platonish". Na tuto epizodu se můžeme těšit 12. listopadu 2013.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S07E07 "The Proton Displacement"

Přidáno: 09.11.2013 10:07
Autor: Majk

Promo video k dalšímu dílu seriálu The Big Bang Theory S07E07 s názvem "The Proton Displacement", který byl včera 8. listopadu 2013 odvisílán.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video S05E06 "Handle with Care "

Přidáno: 03.11.2013 11:20
Autor: Lucka

Promo video k novému dílu S05E06 seriálu The Vampire Diaries s názvem "Handle with Care", který se bude vysílat ve čtvrtek 7. listopadu 2013.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace