• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - Promo a Sneak Peek S05E05 "Monster's Ball"

Přidáno: 26.10.2013 14:53
Autor: Lucka

Promo video a sneak peek, které napoví, na co se můžeme těšit v nové epizodě seriálu The Vampire Diaries S05E05 s názvem "Monster's Ball", která se bude vysílat 31. října 2013


Zobrazit celý článek


0x komentář

Walking Dead - Sneak peeky S04E03 "Isolation"

Přidáno: 25.10.2013 07:50
Autor: Majk

Tyto dva nové Sneak peeky nám napoví, na co se můžeme těšit v 3. déle 4. série našeho oblíbeného seriálu The Walking Dead. Tato epizoda se bude vysílat v pondělí 28. října 2013.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video E07E06 "The Romance Resonance"

Přidáno: 18.10.2013 19:02
Autor: Majk

Promo video k 6. epizodě 7. série seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Romance Resonance". Této epizody se dočkáme 25. října.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Sneak peeky S05E04 "For Whom the Bell Tolls"

Přidáno: 22.10.2013 17:05
Autor: Lucka

Dva nové sneak peeky k následující 4. epizodě seriálu The Vampire Diaries s názvem "For Whom the Bell Tolls". Můžete se na ní těšit už 24. října 2013.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace