• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - Vampire Diaries - Finální epizoda

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Lucka


Zobrazit celý článek


0x komentář

Weeds - Weeds - upoutávka na 7. sérii

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Šrámi92


Zobrazit celý článek


0x komentář

Impérium: Mafie v Atlantic city - Nová postava "Benny"

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Šrámi92

Server TVLine.com ohlásil, že Michael Zegen (na fotce vlevo) ztvární jednu z postav - Benjamin Bugsy Siegel, kterou HBO chystá pro druhou sérii. Zegenova postava byla popsána jako: tvrdošíjný městký chlapec s ambicemi stát se skutečným gangsterem. Bude znám pod jménem "Benny". Proč? Protože "Bugsy" se začalo říkat králi podsvětí Benjaminu Seigelovi až ve 30.letech.Zobrazit celý článek


0x komentář

Dexter - Dexter inspiruje pravé vrahy

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Majk


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.