• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Promo video S08E01 "Hello Brother"

Přidáno: 16.09.2016 09:24
Autor: Lucka

Dnes tu máme ukázku k "začátku konce", tedy k 1. epizodě 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), která bude poslední sérií našeho oblíbeného seriálu. Epizoda S08E01 nese název "Hello Brother" a bude odvysílána 21. 10. 2016. Co myslíte, podaří se hned v první epizodě najít záhadně ztraceného Enza s Damonem, nebo to nebude tak lehké a zabere to nějaký čas?


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Video z focení promo fotek k 8. sérii seriálu

Přidáno: 16.09.2016 09:14
Autor: Lucka

Přinášíme vám video z focení promo fotografií hlavních aktérů 8. série seriálu The Vampire Diaries, která se začne vysílat v pátek 21. října 2016. Už se stejně jako já taky nemůžete dočkat nové série TVD? =)


Zobrazit celý článek


0x komentář

Dexter - 10. výročí seriálu

Přidáno: 15.09.2016 11:14
Autor: Majk

Seriál Dexter letos oslavil 10 let své existence a televizní stanice Showtime u příležitosti tohoto výročí spustila fanouškovské hlasování o nejlepší epizodu ze všech sérií. Máte nějakou svou oblíbenou epizodu seriálu Dexter, které byste dali svůj hlas? Pokud ano, podělte se o ní s námi v komentářích :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Nejlepší scénky s Penny z 1. až 9. série seriálu

Přidáno: 12.09.2016 14:39
Autor: Majk

Pro zkrácení čekání na 10. sérii seríálu pro vás máme video s nejlepšími chvílemi s Penny ze všech předchozích řad seriálu. Zaručeně si na jednotlivé momenty rádi zavzpomínáte a pobavíte se u nich :)


Zobrazit celý článek


1x komentář          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.