• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Walking Dead - Bude obětí Negana opravdu Glenn?

Přidáno: 09.10.2016 09:55
Autor: Majk

Už se taky nemůžete dočka začátku 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví)? Pro zkrácení čekání dnes přinášíme video, které se věnuje rozboru posledních minut konce 6. série seriálu. Je zcela jisté, že Negan bude stěžejní postavou celé 7. série a pokud ještě někdo pochybuje o tom, že jeho obětí nebude Glenn, může shlédnout fanouškovské video, které se snaží tuto teorii potvrdit rozborem rozpočítávanky, kterou Negan při výběru použil.

Tak či onak se to dozvíme už za dva týdny, 23. 10. 2016.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S10E03 "The Dependence Transcendence"

Přidáno: 30.09.2016 23:53
Autor: Majk

Připravte se na pondělní "šokující odhalení"! Alespoň to slibuje promo video k 3. epizodě 10. série seriálu The Big Bang Theory s názvem The Dependence Transcendence, na kterou se můžeme těšit už jen za tři dny. Můžeme se těšit na to, jak se kluci budou snažit dokončit vládní projekt v termínu, který Sheldon zbrkle navrhnul. Amy s Penny vyrazí na party, kde dojde k vyznání citů a Bernadett se pomalu začne připravovat na příchod nového přírůstku.Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S10E02 "The Military Miniaturization"

Přidáno: 20.09.2016 22:26
Autor: Majk

První epizodu 10. série seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) jste všichni jistě už stihli shlédnout a tak tu pro vás máme hned promo video k 2. epizodě S10E02, která je "přísně tajná" nese název "The Military Miniaturization" a můžeme se na ní těšit opět v podnělí.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Promo video S08E01 "Hello Brother"

Přidáno: 16.09.2016 09:24
Autor: Lucka

Dnes tu máme ukázku k "začátku konce", tedy k 1. epizodě 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), která bude poslední sérií našeho oblíbeného seriálu. Epizoda S08E01 nese název "Hello Brother" a bude odvysílána 21. 10. 2016. Co myslíte, podaří se hned v první epizodě najít záhadně ztraceného Enza s Damonem, nebo to nebude tak lehké a zabere to nějaký čas?


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace