• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - Video z focení promo fotek k 8. sérii seriálu

Přidáno: 16.09.2016 09:14
Autor: Lucka

Přinášíme vám video z focení promo fotografií hlavních aktérů 8. série seriálu The Vampire Diaries, která se začne vysílat v pátek 21. října 2016. Už se stejně jako já taky nemůžete dočkat nové série TVD? =)


Zobrazit celý článek


0x komentář

Dexter - 10. výročí seriálu

Přidáno: 15.09.2016 11:14
Autor: Majk

Seriál Dexter letos oslavil 10 let své existence a televizní stanice Showtime u příležitosti tohoto výročí spustila fanouškovské hlasování o nejlepší epizodu ze všech sérií. Máte nějakou svou oblíbenou epizodu seriálu Dexter, které byste dali svůj hlas? Pokud ano, podělte se o ní s námi v komentářích :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Nejlepší scénky s Penny z 1. až 9. série seriálu

Přidáno: 12.09.2016 14:39
Autor: Majk

Pro zkrácení čekání na 10. sérii seríálu pro vás máme video s nejlepšími chvílemi s Penny ze všech předchozích řad seriálu. Zaručeně si na jednotlivé momenty rádi zavzpomínáte a pobavíte se u nich :)


Zobrazit celý článek


1x komentář

The Big Bang Theory - Už za týden začíná 10. série seriálu

Přidáno: 12.09.2016 14:34
Autor: Majk

Všichni, kdo už netrpělivě vyhlížejí nové díly seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) se dočkají už za týden, tedy 19. září 2016, kdy nás čeká 1. díl 10. série s názvem "The Conjugal Conjecture". Jak se také dozvíme v následujícím spotu, oOproti předchozím řadám, kterým patřil páteční večer se nově budou jednotlivé díly vysílat v pondělí.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace