• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Suits (Kravaťáci) - První díl 6. série seriálu

Přidáno: 12.08.2016 10:05
Autor: Majk

Očekávaný úvod 6. série seriálu Suits (Kravaťáci) nebude nejspíše příliš úspěšný pro Mika ani celou firmu Pearson-Specter-Litt. Mike se hned první den ve vězení nevyhne potížím (ikdyž problémy tedy ne úplně zaviní sám) a firma se krom přemýšlení, jak ho co nejrychleji dostat z vězení musí také postarat o vyřešení žalob a to téměř bez všech zaměstnanců, kteří odešli jak jen nejrychleji mohli.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Video ze zákulisí natáčení bitvy o Sever (S06E09 - Battle of Bastards)

Přidáno: 21.06.2016 10:23
Autor: Majk

Zajímá vás, co vše stálo za natáčením bitvy o Sever, kde se proti sobě konečně postavili Jon Snow a Ramsay Bolton a která se odehrála v předposledním díle 6. série seriálu Game of Thrones (S06E09 - Battle of Bastards)? Tvůrci seriálu uvolnili video ze zákulisí natáčení této bitvy, kde jsou vidět záběry z natáčení a také nám tvůrci i samotní aktéři bitvy poví své dojmy z této scény a uvidíte, kolik práce a úsilí za jejím vytvoření stojí.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Promo video S06E07 "The Broken Man"

Přidáno: 02.06.2016 12:32
Autor: Majk

Na co se můžeme těšit v 7. dílu 6. série seriálu Game of Thrones? Jamie dorazí do Řekotočí k branám Černé ryby, který je odhodlaný bít se do posledního muže. Yara s Theonem plánují, jak získat zpět Železné ostrovy a Jon Snow se Sansou se snaží získat armádu, aby dobily zpět Zimohrad.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video k finální epizodě 7. série 7x22 "Gods & Monsters"

Přidáno: 02.06.2016 12:14
Autor: Lucka

Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie (Kat Graham) dostat se přes nesnáze kterým nyní čelí, si Damon (Ian Somerhalder), Enzo (Michael Malarkey) a Caroline (Candice King) uvědomují, že se jejich možnosti krátí a bude třeba přijmout drastická opatření. Jejich jedinou nadějí na záchranu Stefana (Paul Wesley), ležícího uvnitř zbrojnice, může být pomoc dvojčat Alaric.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.