• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Suits (Kravaťáci) - První díl 6. série seriálu

Přidáno: 12.08.2016 10:05
Autor: Majk

Očekávaný úvod 6. série seriálu Suits (Kravaťáci) nebude nejspíše příliš úspěšný pro Mika ani celou firmu Pearson-Specter-Litt. Mike se hned první den ve vězení nevyhne potížím (ikdyž problémy tedy ne úplně zaviní sám) a firma se krom přemýšlení, jak ho co nejrychleji dostat z vězení musí také postarat o vyřešení žalob a to téměř bez všech zaměstnanců, kteří odešli jak jen nejrychleji mohli.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Video ze zákulisí natáčení bitvy o Sever (S06E09 - Battle of Bastards)

Přidáno: 21.06.2016 10:23
Autor: Majk

Zajímá vás, co vše stálo za natáčením bitvy o Sever, kde se proti sobě konečně postavili Jon Snow a Ramsay Bolton a která se odehrála v předposledním díle 6. série seriálu Game of Thrones (S06E09 - Battle of Bastards)? Tvůrci seriálu uvolnili video ze zákulisí natáčení této bitvy, kde jsou vidět záběry z natáčení a také nám tvůrci i samotní aktéři bitvy poví své dojmy z této scény a uvidíte, kolik práce a úsilí za jejím vytvoření stojí.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Promo video S06E07 "The Broken Man"

Přidáno: 02.06.2016 12:32
Autor: Majk

Na co se můžeme těšit v 7. dílu 6. série seriálu Game of Thrones? Jamie dorazí do Řekotočí k branám Černé ryby, který je odhodlaný bít se do posledního muže. Yara s Theonem plánují, jak získat zpět Železné ostrovy a Jon Snow se Sansou se snaží získat armádu, aby dobily zpět Zimohrad.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video k finální epizodě 7. série 7x22 "Gods & Monsters"

Přidáno: 02.06.2016 12:14
Autor: Lucka

Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie (Kat Graham) dostat se přes nesnáze kterým nyní čelí, si Damon (Ian Somerhalder), Enzo (Michael Malarkey) a Caroline (Candice King) uvědomují, že se jejich možnosti krátí a bude třeba přijmout drastická opatření. Jejich jedinou nadějí na záchranu Stefana (Paul Wesley), ležícího uvnitř zbrojnice, může být pomoc dvojčat Alaric.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace