• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Game of Thrones - Tvorba seriálu a lokace natáčení

Přidáno: 19.04.2016 09:31
Autor: Majk

Zajímalo vás někdy, co jsou v seriálu Game of Thrones jen speciální efekty a rekvizity a co jsou skutačná místa a stavby? Níže si můžete prohlédnout video natočené ve Špnělsku, což je jedna z lokací, kde se Hra o trůny natáčí. Herci hlavních postav a tvůrci seriálu na něm hovoří o tom, jaké je natáčení v reálném prostředí, jaké přináší výhody a nevýhody a proč je pro seriál nezbytné.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video S07E16 "Days of Future Past"

Přidáno: 19.03.2016 13:54
Autor: Lucka

Promo video k 16. dílu 7. série s názvem "Days of Future Past", který bude odvisílán 1. dubna :)


Zobrazit celý článek


0x komentář

Walking Dead - Promo video E06E14 "Twice as Far"

Přidáno: 19.03.2016 13:13
Autor: Majk

Stihne si Daryl užít svou motorku delší dobu, nebo se potvrdí spekulace a rozloučí se se seriálem popraven vlastní kuší? Rozhodně je jisté, že válka s Neganem bude dlouhá a jistě některá z hlavních postav dříve či později v této sérii zemře. Nového dílu S06E14 seriálu Walking Dead s názvem Twice as Far se dočkáme už pozítří 21. března


Zobrazit celý článek


0x komentář

Game of Thrones - Trailer k 6. sérii seriálu

Přidáno: 08.03.2016 22:07
Autor: Majk

Dnes uvolněný trailer k 6. sérii seriálu Game of Thrones


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.