• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality The Big Bang Theory

The Big Bang Theory - Promo video 10x10 "The Property Division Collision"

Přidáno: 01.12.2016 14:49
Autor: Majk

Už zítra se po delší pauze můžeme těšit na další díl seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). V 10. díle 10. série s názvem "The Property Division Collision" čekají Sheldona s Leonardem nepříjemné stěhovací povinnosti, ke kterým logicky muselo dříve či později dojít, když už spolu nebydlí. A jak název napovídá, rozdělení věcí nebude vůbec jednoduché a nevyhnou se ani hádkám.0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video k 7. epizodě 10. série nazvané "The Veracity Elasticity"

Přidáno: 30.10.2016 16:12
Autor: Majk

Na co se můžeme těšit v 7. epizodě seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), nesoucí název "The Veracity Elasticity", která bude odvysílána 3. 11. 2016?
Amy bude lhát Sheldonovi o tom, jak postupují opravy v jejím bytě, aby prodloužila jejich společné bydlení a po delší době se vrátí Sheldonův pořad Fun with flags, jehož epizodu budou natáčet u Penny v bytě, tedy poprvé na jiném místě než tomu vždy bylo. Když se Leonard dozví, že mu Penny postupně potají uklízela jeho sběratelské předměty, tak jí dovolí vyzdobit Sheldonův pokoj..


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video 10x06 "The Fetal Kick Catalyst"

Přidáno: 23.10.2016 22:11
Autor: Majk

Seriál se dočkal nového přesunutí vysílacího času a proto se počínaje 6. epizodou dočkáme nových dílů místo úterý každý čtvrtek. A na co se můžeme těšit v 6. epizodě 10. série seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Fetal Kick Catalyst", která bude odvysílána 28. října? Sheldon uspořádá testovací brunch jako překvapení pro Amy a Penny čeká setkání s fanoušky z dob své herecké kariéry.


0x komentář


  

        Registrace