• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Walking Dead (Živí mrtví)

Walking Dead - Promo video S07E08 "Hearts Still Beating"

Přidáno: 12.12.2016 23:01
Autor: Majk

Očekávaný 8. díl 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) s názvem "Hearts Still Beating" byl plný zajímavých událostí a konečně přinesl zvrat, na který sme se všichni těšili a Rick konečně došel k tomu, že musí se Spasiteli bojovat a podobné názory se ozývají k z Království. Negan zatím stále pobývá v Alexandrii, což bude několik obyvatel stát život a zjistí, že Eugene umí vyrábět náboje do zbraní, což zjistit neměl. A mezitím, co je Negan pryč bude Daryl uvažovat o možnosti útěku. Promo video k 7x08 je níže.


0x komentář

Walking Dead - Promo video S07E07 "Sing Me a Song"

Přidáno: 12.12.2016 22:53
Autor: Majk

V 7. epizodě 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) s názvem "Sing Me a Song" Rick s Aaronem ujedou velkou dálku, aby našli alespoň nějaké věci, které budou moci předat Naganovi a Spasitelům a narazí na člun plný zásob - má to ale háček, člun je uprostřed rybníka a nebude vůbec snadné se k němu dostat. Carl spolu s "Ježíšem" dorazí v dodávce do domova Negana, kde se jej podle svého plánu Carl pokusí zabít. Nejde to ale úplně podle plánu..

Upoutávku na 7x07 si můžete prohlédnout níže:


0x komentář

Walking Dead - Promo video a sneak peek S07E06 "Swear"

Přidáno: 08.12.2016 20:03
Autor: Majk

V 6. díle 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) se podíváme na dějovou linii Tary a Heatha, kteří se vydali hledat zásoby nebo užitečné předměty, ktéré by se v Alexandrii mohli hodit a nechtějí se vrátit s prázdnýma rukama. Naneštěstí dojde k jejich neočekávanému oddělení a Tara se dostane do maléru, když objeví novou komunitu, jejíž osud také poznamenali Spasitelé.


0x komentář


  

        Registrace


Vyzkoušejte oblíbené Youtube písničky vybrané pro vás.