• NejlepšíSeriály.cz
  • The Walking Dead (Živí mrtví)

    The Walking Dead (Živí mrtví)

    Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
  • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

    The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

    Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
  • Simpsonovi (The Simpsons)

    Simpsonovi (The Simpsons)

    Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
  • Top Gear UK & USA

    Top Gear UK & USA

    Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
  • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

    The Vampire Diaries (Upíří deníky)

    Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
  • Californication

    Californication

    Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Futurama - Futurama - Super akční doručovatelé

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17

V dnešním videu se toho sice moc nenamluví, ale myslím, že je i přesto velice zábavné a zajímavé! Jedná se o video z anime části poslední epizody nové série - Reincarnation a v anime se toho obvykle moc opravdu nenamluví, nicméně o různé HAYAA!, AY!, OY! a podobné výkřiky nouze rozhodně nebude:


Překlad
Dnešní epizoda:
Tančící krabí doktor s poučením
Profesor: Svolávám Super mega akční doručovatele!
Amy (mluví něco čínsky/japonsky)
Bender: A já! Zábavný robot obchodník!

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace