• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Konec televizní sezóny 2010/2011

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Pay-Track

Televizní sezóna 2010/2011 se pomalu ale jistě blíží ke svému cíli. Nejpopulárnější seriály dosáhnou svého dlouho očekávaného sezónního finále. Proč to tak vůbec je? Proč neběží i o prázdninách? Na to je jednoduchá odpověď! O prázdninách se totiž lidé nekoukají tolik na TV, tudíž opadá zájem inzerentů o drahé reklamy do nejsledovanějších seriálů. Proto se rok dělí do hlavní televizní sezóny (září - květen, s malou pauzou o Vánocích), kdy se vysílají premiéry, a prázdninovou sezónu (červen - srpen), kdy se většinou jen reprízují staré "braky". Takže, kdy co končí? Vybral jsem pouze ty známější:

16. května (pondělí)
Jak jsem poznal vaši matku VI (CBS)
90210 III (CW)
Superdrbna IV (CW)

17. května (úterý)
One Tree Hill VIII (CW)
Hellcats (CW)

19. května (čtvrtek)
Teorie velkého třesku IV (CBS)
Sběratelé kostí VI (Fox)
Mentalista III (CBS)
Chirurgové VII (ABC)

20. května (pátek)
Lovci duchů VI (CW)

23. května (pondělí)
Dr.House VII (Fox)

24. května (úterý)
Glee II (Fox)

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace