• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Vampire Diaries - The Vampire Diaries - Spoilery k epizodě 3x01

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Anetka888, Zdroj

Konečně tu máme informace, které prozradila Julie Plec. A protože to nejsou žádné závažné informace, které by odpůrci spoilerů psychicky neunesli, tak text zakrývat nebudu.

- Opravdu se trochu posuneme v čase. O jak dlouhou dobu půjde přesně nevíme, ale nebude to více než pár dnů/týdnů/měsíců, protože první epizoda třetí série se začne v den 18-tých narozenin Eleny. Ale jak už to tak v Mystic Falls bývá, oslava rozhodně neskončí šťastně. Z toho také vyplývá, že Elena a Jeremy nebudou potřebovat zákonného zástupce a budou bydlet sami.
- Elena teď bude v maturitním ročníku, ale na konci série se možná nedočkáme promoce.
- A jak to bude se vztahem Eleny a Damona? Elena se bude potýkat se silnou přitažlivostí k Damonovi, což pro ní bude znamenat velký problém.
- A opravdu se objeví upírka Rebecca ze Stefanovy temné minulosti rozparovače, které se bude velmi zamlouvat Stefanův návrat ke svým starým zvykům. Ale pozor! Ona není jediná. (Doufám, že tím myslí Katherine nebo nějakého starého kamaráda, další holku bouchnutou do Stefana už bych asi nepřežila.)

0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


          Registrace