• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Walking Dead - Promo video S07E10 "New Best Friends"

Přidáno: 18.02.2017 09:45
Autor: Majk

Už se také nemůžete dočkat, až propukne bitva proti Spasitelům? Podle nové ukázky k 10. dílu 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) s názvem "New Best Friends" to vypadá, že se už v pondělí 20. února konečně nějaké akce dočkáme a nejspíš se i přes odmítnutí spolupráce nakonec připojí někteří členové z Království.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video S08E13 "The Lies Are Going To Catch Up With You"

Přidáno: 17.02.2017 16:52
Autor: Lucka

Už za necelých 9 hodin se dočkáme dalšího dílu 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky). A na co se můžeme v 13. díle 8. série seriálu těšit?

Damon a Alaric stanou tváří v tvář starému nepříteli, poté co získají zbraň, které by mohla být schopná zičit Cada. Cade zaměří svou pozornost na Bonie, které se dostane hluboko do hlavy. A Stefan je držen v zajetí překvapivou známostí a musí čelit temným tajemstvím ze své minulosti.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Walking Dead - Promo video S07E09 "Rock in the Road"

Přidáno: 17.02.2017 16:36
Autor: Majk

Po dvouměsíční pauze jsme se v pondělí, 13. února 2017 konečně dočkali nového dílu 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Epizoda 7x09 nese název "Rock in the road" a celý je předzvěstí blížící se vzpoury proti Neganovi a celým Spasitelům. Rick spolu s ostatními začíná budovat armádu, ale bude velmi těžký úkol sehnat dostatek bojovníků, aby se počtem mohli rovnat Spasitelům. Jestli chcete vědět, jak uspěje s žádostí o pomoc v Hiltopu a jak dopadne první setkání s Ezekielem uvnitř Království, pak si tento díl nenechte ujít.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Walking Dead - Promo video S07E08 "Hearts Still Beating"

Přidáno: 12.12.2016 23:01
Autor: Majk

Očekávaný 8. díl 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) s názvem "Hearts Still Beating" byl plný zajímavých událostí a konečně přinesl zvrat, na který sme se všichni těšili a Rick konečně došel k tomu, že musí se Spasiteli bojovat a podobné názory se ozývají k z Království. Negan zatím stále pobývá v Alexandrii, což bude několik obyvatel stát život a zjistí, že Eugene umí vyrábět náboje do zbraní, což zjistit neměl. A mezitím, co je Negan pryč bude Daryl uvažovat o možnosti útěku. Promo video k 7x08 je níže.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace