• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


The Big Bang Theory - Promo video 10x06 "The Fetal Kick Catalyst"

Přidáno: 23.10.2016 22:11
Autor: Majk

Seriál se dočkal nového přesunutí vysílacího času a proto se počínaje 6. epizodou dočkáme nových dílů místo úterý každý čtvrtek. A na co se můžeme těšit v 6. epizodě 10. série seriálu The Big Bang Theory s názvem "The Fetal Kick Catalyst", která bude odvysílána 28. října? Sheldon uspořádá testovací brunch jako překvapení pro Amy a Penny čeká setkání s fanoušky z dob své herecké kariéry.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S10E05 "The Hot Tub Contamination"

Přidáno: 23.10.2016 21:59
Autor: Majk

Promo video k 5. dílu 10. série seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), který byl odvysílán v úterý 18. října. A na co sev této epizodě můžete těšit? Jak se dalo očekávat, společné bydlení Sheldona a Amy není úplnou procházkou růžovou zahradou a dojde i na hádky. Amy odmítne dodržovat Sheldonův harmonogram používání koupelny a všechny jeho "nesmyslná" pravidla a všechny tyto hádky pak musí řešit Leonard společně s Penny. A Howard s Bernadette pro změnu objeví doma nezvaného hosta (hosty), když na poslední chvíli změní plány a místo plánované dovolené zůstanou doma.


Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S10E04 "The Cohabitation Experimentation"

Přidáno: 09.10.2016 10:00
Autor: Majk

Ve 4. dílu 10. série seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) se můžeme těšit na další, velmi zásadní posun ve vztahu Sheldona a Amy, kteří se rozhodou bydlet společně, jak to podle ukázky vypadá (nebo spíš Amy rozhodne za oba). Epizoda 10x04 se bude vysílat už pozítří, takže se máme na co těšit.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Walking Dead - Bude obětí Negana opravdu Glenn?

Přidáno: 09.10.2016 09:55
Autor: Majk

Už se taky nemůžete dočka začátku 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví)? Pro zkrácení čekání dnes přinášíme video, které se věnuje rozboru posledních minut konce 6. série seriálu. Je zcela jisté, že Negan bude stěžejní postavou celé 7. série a pokud ještě někdo pochybuje o tom, že jeho obětí nebude Glenn, může shlédnout fanouškovské video, které se snaží tuto teorii potvrdit rozborem rozpočítávanky, kterou Negan při výběru použil.

Tak či onak se to dozvíme už za dva týdny, 23. 10. 2016.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace