• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


The Big Bang Theory - Promo video S10E03 "The Dependence Transcendence"

Přidáno: 30.09.2016 23:53
Autor: Majk

Připravte se na pondělní "šokující odhalení"! Alespoň to slibuje promo video k 3. epizodě 10. série seriálu The Big Bang Theory s názvem The Dependence Transcendence, na kterou se můžeme těšit už jen za tři dny. Můžeme se těšit na to, jak se kluci budou snažit dokončit vládní projekt v termínu, který Sheldon zbrkle navrhnul. Amy s Penny vyrazí na party, kde dojde k vyznání citů a Bernadett se pomalu začne připravovat na příchod nového přírůstku.Zobrazit celý článek


0x komentář

The Big Bang Theory - Promo video S10E02 "The Military Miniaturization"

Přidáno: 20.09.2016 22:26
Autor: Majk

První epizodu 10. série seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) jste všichni jistě už stihli shlédnout a tak tu pro vás máme hned promo video k 2. epizodě S10E02, která je "přísně tajná" nese název "The Military Miniaturization" a můžeme se na ní těšit opět v podnělí.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Promo video S08E01 "Hello Brother"

Přidáno: 16.09.2016 09:24
Autor: Lucka

Dnes tu máme ukázku k "začátku konce", tedy k 1. epizodě 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), která bude poslední sérií našeho oblíbeného seriálu. Epizoda S08E01 nese název "Hello Brother" a bude odvysílána 21. 10. 2016. Co myslíte, podaří se hned v první epizodě najít záhadně ztraceného Enza s Damonem, nebo to nebude tak lehké a zabere to nějaký čas?


Zobrazit celý článek


0x komentář

Vampire Diaries - Video z focení promo fotek k 8. sérii seriálu

Přidáno: 16.09.2016 09:14
Autor: Lucka

Přinášíme vám video z focení promo fotografií hlavních aktérů 8. série seriálu The Vampire Diaries, která se začne vysílat v pátek 21. října 2016. Už se stejně jako já taky nemůžete dočkat nové série TVD? =)


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace