• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.


Suits (Kravaťáci) - Promo video 6x06 "Spain"

Přidáno: 18.08.2016 12:30
Autor: Majk

Dnes ráno byl odisílán 6. díl 6. série seriálu Suits (Kravaťáci) a než budou pžipravené titulky, můžete si zvýšit očekávání shlédnutím promo videa k tomuto díku. Jak je z ukázek patrné, můžeme se těšit na řadu vypjatých momentů a určitě také spoustu posunů a zvratů ve snaze dostat Mika co nejrychleji z vězení.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Suits (Kravaťáci) - Informace o 5. dílu 6x05 "Trust"

Přidáno: 13.08.2016 23:19
Autor: Majk

Už je to dva dny od vydání nového dílu 6x05 seriálu Suits (Kravaťáci) s názvem "Trust" a tak je na čase podívat se, co se v tomto díle odehrálo. Harvey i Mike začnou pracovat na tom, aby se Mike dostal co nejdříve z vězení. Harvey poruší své zásady a rozhodne se stát obhájcem Williema Suttera, jelikož se ukázalo, že Cahill vyšetřuje právě tohoto muže a přes něj tedy může vést cesta k Mikově svobodě. Mike se zatím ve vězení snaží získat důvěru svého spoluvězně Kevina, který by mohl znát důležité informace, které by mohli pomoci usvědčit Williema Suttera, čímž by došlo k naplnění dohody s Cahillem. Rachel mezi tím bojuje o udržení případu osvobození novinného muže, který jí chtějí odebrat a Louis si pořídí nový dům, aby měl záminku jak trávit více času se svou vysněnou architektkou.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Suits (Kravaťáci) - Promo S06E04 "Turn"

Přidáno: 12.08.2016 10:24
Autor: Majk

Čtvrtý díl seriálu Suits (Kravaťáci) slibuje spoustu zvratů a zajímavých událostí. Rachel začne v rámci školního programu pracovat na projektu Nevinnost. Harvey získá od Cahilla možnost, jak by se Mike mohl dostat ihned z vězení a udělá vše pro to, aby Mika přesvědčil přijmout danou nabídku. Ten ji ale odmítne, jelikož nehodlá donášet na svého jediného přítele za mřížemi, ale Harvey vymyslí, jak Mika přesvědčit. A Louis se na první pohled zamiluje do architektky, kterou chtěl najmout na přestavbu firemních prostor.


Zobrazit celý článek


0x komentář

Suits (Kravaťáci) - První díl 6. série seriálu

Přidáno: 12.08.2016 10:05
Autor: Majk

Očekávaný úvod 6. série seriálu Suits (Kravaťáci) nebude nejspíše příliš úspěšný pro Mika ani celou firmu Pearson-Specter-Litt. Mike se hned první den ve vězení nevyhne potížím (ikdyž problémy tedy ne úplně zaviní sám) a firma se krom přemýšlení, jak ho co nejrychleji dostat z vězení musí také postarat o vyřešení žalob a to téměř bez všech zaměstnanců, kteří odešli jak jen nejrychleji mohli.


Zobrazit celý článek


0x komentář          Registrace